2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Mielec
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator urządzeń montażowych- od zaraz

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator/ka urządzeń montażowych

Miejsce pracy-Mielec

Twoje zadania na stanowisku to:

  • praca na produkcji przy realizacji zamówień,

  • montaż elementów z tworzyw zgodnie z wytycznymi,

  • przestrzeganie zaleceń, procedur działania, - wykonywanie prac manualnych,

  • kontrola wizualna wytworzonych elementów,

Nasze oczekiwania to:

  • zdolności manualne,

  • dokładność i przykładanie uwagi do szczegółów,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • dobry wzrok, zręczność,

  • precyzyjność i spostrzegawczość

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • praca na tygodniu, weekendy wolne,

  • stałą stawkę miesięczną - dodatkowo premia absencyjna oraz premia za efektywność.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

Bliższe informacje pod numerem telefonu:  665 284 003; 785 982 299

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 910766159