2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
Paulina
Dodane 02 maja 2024

Operator Urządzeń Przemysłu Chemicznego

Wynagrodzenie

5 700 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Operator Urządzeń Przemysłu Chemicznego.

Miejsce pracy: Brzeg Dolny

Twój profil

  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,

  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym / czterobrygadowym,

  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Twoje zadania

  • nadzorowanie procesów technologicznych i operacji występujących przy produkcji,

  • rozładunek, magazynowanie, przesyłanie produktów,

  • współpraca z Mistrzem,

  • pobieranie próbek i dostarczanie ich do laboratorium.

Twoje korzyści / Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą),

  • Wdrożenie w procesy technologiczne przez doświadczonego pracownika,

  • Stałe godziny pracy - zgodnie z ustalonym, rocznym harmonogramem (7:00 – 15:00, 15:00 – 23:00, 23:00 – 7:00),

  • Szkolenia stanowiskowe i uprawnienia m. in. suwnice, żurawie, wózki widłowe (płatne w 100% przez Pracodawcę),

  • Dofinansowanie do kart Multisport oraz do wczasów i świąt (ZFŚS),

  • Ubezpieczenie grupowe w PZU na preferencyjnych warunkach,

  • Zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych (ZFŚS),

  • Własne boisko i siłownia na terenie firmy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 914558334