2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wieniec-Zdrój
Dodane 28 kwietnia 2024

Operator urządzeń rozlewczych

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieniec-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

Obowiązki:

•    obsługa maszyn działających w rozlewni wody mineralnej,

•    szybkie reagowanie na pojawiające się problemy/ usterki,

•    inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych,

•    kreowanie pozytywnego wizerunku Spółki,

•    przestrzeganie porządku organizacyjnego i procedur,

Wymagania:

•    wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane z zakresu mechaniki, elektrotechniki, elektromechaniki, automatyki lub podobne),

•    doświadczenie zawodowe w pracy na  podobnym stanowisku,

•    aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,

•    dokładność i sumienność,

•    wysoka motywacja do pracy,

Oferujemy:

•    pełną wyzwań pracę w polskiej firmie cieszącej się wysokim uznaniem,

•    motywacyjny system wynagradzania (premie wydajnościowe i inne dodatki),

•    możliwość awansu zawodowego,

•    zniżki pracownicze na usługi (aquapark, spa, kręgielnia itp.),

•    dobrowolne zabezpieczenie emerytalne,

•    dofinansowanie do wypoczynku oraz bonusy świąteczne (ZFŚS),

•    dodatkowy pakiet ubezpieczeń na zdrowie i życie współfinansowany przez pracodawcę,

•    karta MultiSport dla pracownika i członków rodziny współfinansowana przez pracodawcę,

•    możliwość rozwoju zawodowego (min. szkolenia finansowane przez pracodawcę).

Wynagrodzenie zzależne od umiejętności i doświadczenia zawodowego.

Lokalizacja

Wieniec-Zdrój,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wieniec-Zdrój
ID: 906716546