2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Widawa
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik działu technicznego

Lokalizacja

Widawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Elfa Pharm Sp. z o.o.   - firma produkcyjna z branży kosmetycznej,

poszukuje do swojego zakładu w Chociwiu, gmina Widawa, kandydatów

na stanowisko –Operator urządzeń technicznych.

Praca w dziale technicznym Zakładu Produkcyjnego.

Zadania:

  • Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie urządzeń infrastruktury zakładu (energia elektryczna i cieplna) takich jak: urządzenia wentylacji i klimatyzacji, urządzenia chłodnicze, urządzenia do zaopatrywania zakładu w wodę i do jej obróbki, instalacje sprężonego powietrza.

  • Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie oczyszczali ścieków (chemiczna i biologiczna)

  • Wspiera elektromechanika w zakresie utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych, oraz zastępuje go podczas nieobecności.

  • Wykonuje bieżące prace i naprawy interwencyjne oraz te wynikające z planu przeglądów i remontów okresowych

  • Nadzoruje i naprawia urządzenia niskoprądowe

  • Bierze udział w pracach zleconych specjalistycznym serwisom

  • Prowadzi niezbędną dokumentację i nadzór nad kalibracją urządzeń kontrolno-pomiarowych (wagi, armatura, przyrządy pomiarowe)

  • Zgłasza zapotrzebowanie na części zamienne, materiały techniczne i eksploatacyjne.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Uprawnienia eksploatacyjne do 15kv

  • Uprawnienia do obsługi zakładowych oczyszczalni ścieków, obsługi kotłów wodnych i parowych, instalacji cieplnych i do obsługi pomp i sprężarek.

  • Doświadczenie w dziale technicznym firmy produkcyjnej

  • Podstawowa obsługa komputera

  • prawo jazdy

Lokalizacja

Widawa,

Łódzkie

Łódzkie, Widawa
ID: 891544884