2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Baborów
Dodane 04 kwietnia 2024

Operator urządzeń w magazynie zbożowym

Lokalizacja

Baborów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Agrol Matejka od 10 lat zajmuje się handlem i eksportem zbóż i rzepaku w oparciu o logistykę kolejową. Szybki rozwój oraz międzynarodowy zasięg kreują nowe miejsca pracy w stale powiększającej się organizacji. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko, operator urządzeń w nowoczesnym terminalu przeładunkowo/magazynowym:

Miejsce pracy: Baborów

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń

  • obsługa suszarni zbożowej

  • codzienna obsługa oraz pomoc w remontach urządzeń

  • nadzór nad przyjęciem towaru do magazynu

  • wydanie towaru na wagony kolejowe

  • dbanie o porządek na terenie elewatora

Wymagania:

  • sumienność i zaangażowanie

  • dyspozycyjność

  • chęć poszerzania umiejętności

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość podstaw elektryki i mechaniki

  • dodatkowy atut - doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na koszt firmy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Baborów,

Opolskie

Opolskie, Baborów
ID: 886461469