2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Siewierz
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator urządzeń zgrzewających

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siewierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Pro-Pak Jadwiga Walo Sp. z o.o. z siedzibą w Siewierzu, ul. Kielecka 30c poszukuje operatorek urządzeń zgrzewających

Obowiązki:

  • Obsługa automatu zgrzewającego’
  • Bieżąca kontrola jakości produktów’
  • Konfekcjonowanie wyrobów gotowych’
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  •  motywacja do pracy,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym’
  •  umiejętność organizacji miejsca i czasu pracy,
  •  spostrzegawczość i dokładność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Pro-Pak Jadwiga Walo sp. z o.o. z siedzibą w Siewierzu(42-470) ul. Kielecka 30c. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w obecnym i kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Pro-Pak Jadwiga Walo sp. z o.o z siedzibą w Siewierzu, ul. Kielecka 30c zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Lokalizacja

Siewierz,

Śląskie

Śląskie, Siewierz
ID: 732670704