2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Dodane 23 maja 2024

Operator - ustawiacz obrabiarki CNC

Wynagrodzenie

6 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla silnie rozwijającej się firmy w Radomiu poszukujemy osób na stanowisko:

Operator - Ustawiacz obrabiarki CNC

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie obrabiarki CNC do realizacji procesu technologicznego w oparciu o dokumentację technologiczną wykonania

  • Praca na maszynach ze sterownikiem Fanuc

  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w celu uzyskania detalu zgodnego z założeniami technicznymi

  • Wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego

  • Kontrola jakości wykonanego wyrobu i weryfikacja jego zgodności z dokumentacją

Wymagane umiejętności:

  • Umiejętność przygotowania i uzbrojenia obrabiarek CNC

  • Umiejętność doboru narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność doboru i posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznych

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełny etat w firmie współpracującej z firmami zagranicznymi oraz między innymi branżą zbrojeniową oraz lotnictwem;

  • Szkolenia oraz niezbędne narzędzia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie nowych kwalifikacji;

  • Praca w systemie zmianowym (1 lub 2 soboty dodatkowo pracujące)

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 917095770