2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tomaszów Mazowiecki
Roldrob
Dodane Dzisiaj o 13:32

Operator wagi na wydziale produkcyjnym

Wynagrodzenie

4 500 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Spółka Roldrob wchodzi w skład Grupy Drosed, jednego z największych producentów drobiu i wyrobów drobiowych w Polsce. Od 2000 roku Roldrob SA należy do francuskiej Grupy LDC, która jest jednym z europejskich liderów w produkcji drobiu świeżego

Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB SA

OBECNIE SZUKAMY KANDYDATA NA STANOWISKO

Operator wagi

      Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na umowę o pracę na jedną zmianę  i pełny etat,

  • wynagrodzenie  podstawowe  od 4500 brutto

  • bogaty pakiet benefitów (nieoprocentowane pożyczki, prywatna opieka medyczna,

dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, dopłaty urlopowe, wczasy pod gruszą, premie świąteczne itp.)

Zakres Obowiązków:

  • ważenie i etykietowanie elementów z gęsi i kaczek

  • kontrola poprawności etykiet

Wymagania:

  • gotowość do pracy w temperaturze 8 – 10 stopni

  • obsługa komputera w stopniu podstawowym

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • dbanie o przestrzeganie standardów jakościowych

Prosimy o przesyłanie CV do Działu HR w Roldrob S.A.  ul. Warszawska 168/172, 97-200 Tomaszów Mazowiecki lub na adres mailowy

z dopiskiem ”Wagowa”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 876014303