2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Biskupiec
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator walca - roboty bitumiczne - STRABAG Ełk

Lokalizacja

Biskupiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu! Do naszego zespołu Grupy Ełk poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Operator Walca (Grupa Bitumiczna)

MIEJSCE PRACY: województwa: warmińsko – mazurskie, podlaskie, lubelskie

ZADANIA:

- obsługa walca przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych i budową dróg

- praca w delegacji

WYMAGANIA:

- uprawnienia na walce drogowe

- minimum 2 letnie doświadczenie jako operator walca drogowego do robót bitumicznych - dobra organizacja pracy

- sumienność i dyspozycyjność

- preferowane miejsce zamieszkania: województwo warmińsko-mazurskie

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

- podnoszenie kwalifikacji

- pakiet usług medycznych i korzystne warunki ubezpieczenia

- posiłki profilaktyczne

- zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)

- wysokie wynagrodzenia składające z:

·       stawka podstawowa zł/godz.

·       dodatek 50% do stawki podstawowej za nadgodziny w dni robocze

·       dodatek 100% do stawki podstawowej za godziny w sobotę

·       premia uznaniowa

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Sp. z o.o. (ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków) w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Kontakt telefoniczny w godzinach:

Pn.-czw.:  7:30 – 16:30

Pt.:           7:30 – 12:30

Lokalizacja

Biskupiec,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Biskupiec
ID: 902706517