2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Boronów
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator walca, rozściełacza, pracownik drogowy, fizyczny

Lokalizacja

Boronów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

FIRMA

HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

42-283 Boronów ul. Częstochowska 14

Działalność naszej firmy skoncentrowana jest na kompleksowej realizacji usług branży drogowej. Wykonujemy prace począwszy od uzbrojenia drogi w sieci, poprzez budowę wszelkiego typu nawierzchni, do wykonania elementów małej architektury, elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego czy też zagospodarowania zieleni. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie.

ZATRUDNIMY:

PRACOWNIKÓW GRUPY BITUMICZNEJ

- OPERATORA WALCA,

- OPERATORA ROZŚCIEŁACZA,

- PRACOWNIK DROGOWYCH, FIZYCZNYCH

Miejsce pracy: Teren województwa śląskiego i ościennych

Wymagania:

  • Ogólna wiedza związana z robotami drogowymi i bitumicznymi - mile widziane doświadczenie

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • wysoka kultura pracy i dbałość o powierzony sprzęt

  • mile widziane dodatkowe uprawnienia na sprzęt drogowy

Zakres obowiązków:

  • praca w dyspozycji kierownika robót

  • wykonywanie nieskomplikowanych robót zastępczych

  • przestrzeganie zasad BHP

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na e-mail

„Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) na przetwarzanie moich danych osobowych firmie HUCZ SP. Z O.O. SP.K. dla celów rekrutacyjnych”.

Lokalizacja

Boronów,

Śląskie

Śląskie, Boronów
ID: 744290094