2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Chrzanów
Dodane 02 maja 2024

Operator walca - woj. małopolskie i śląskie

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W celu wzmocnienia naszego zespołu w obszarach budownictwa drogowego poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

OPERATOR WALCA

Miejsce pracy: Chrzanów, woj. małopolskie i śląskie.

Zakres obowiązków:

• Obsługa walca drogowego przy wykonywaniu robót drogowych w zakresie prac ziemnych lub przy wykonywaniu warstw bitumicznych.

• Dbanie o powierzony sprzęt.

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora walca.

• Uprawnienia do obsługi walca.

• Dyspozycyjność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

• Zawsze wypłacane terminowo wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.

• Atrakcyjny system premiowy.

• Miejsce pracy dopasowane do miejsca zamieszkania, bez delegacji.

• Prywatną opiekę zdrowotną.

• Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Czekamy na Twoje podanie (CV) z dopiskiem „operator walca” pod niżej podanym adresem:

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. (Oddział Chrzanów)

ul. Wodzińska 55

32 - 500 Luszowice

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 914387417