2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Krzyki
Zakład betoniarski Dyckerhoff Polska
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator węzła betoniarskiego - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dyckerhoff Polska poszukuje osoby na stanowisko:

Operator węzła betoniarskiego i ładowarki

miejsce pracy: Wrocław, ul. Krzemieniecka 114

Główne obowiązki:

- obsługa węzła betoniarskiego;

- zapewnienie terminowej produkcji betonu, zgodnej z zamówieniem klienta.

Wymagania:

- wykształcenie średnie;

- posiadanie uprawnień operatora węzła betoniarskiego;

-mile widziane posiadanie uprawnień operatora ładowarki (z możliwością uzupełnienia kwalifikacji po zatrudnieniu);

- dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- atrakcyjne benefity (pakiet Medicover - opieka medyczna dla Ciebie i całej rodziny);

- system premiowy;

- możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe;

- fundusz socjalny: "wczasy pod gruszą", bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport;

- pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dyckerhoff Polska sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. z siedzibą 26-052 Nowiny ul. Zakładowa 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 903093011