2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Świętokrzyskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kielce
Dodane 16 maja 2024

Operator wiertnicy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy polską firmą świadczącą usługi na terenie całego kraju. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Operator wiertnicy

Opis stanowiska:

praca przy wierceniach

kierowanie pojazdem

obsługa wiertnicy typu Wamet//Waldis H16, MWG6, Staltechnika WSG, system wiercenia sznekiem na sucho, wiertnice samojezdne lub zamontowane na podwoziu typu pick-up

Wymagania:

Prawo jazdy

Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Mile widziana umiejętność opisu gruntów, uprawnienie kategorii XI, XII lub XIII

Doświadczenie

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

możliwość zdobycia doświadczenia przy różnych projektach

zarobek w postaci wynagrodzenia podstawowego oraz premii za wykonane prace.

pakiet przeszkolenia obsługi pod okiem doświadczonych osób

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 901339897