2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Krakowiec - Górki Zachodnie
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator wozidla, walca. Gdańsk, Żukowo, Lębork, od zaraz

Lokalizacja

Gdańsk, Krakowiec - Górki Zachodnie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Szukamy operatorów na wozidła i walec.

Praca od zaraz. Bez zakwaterowania.

Miejsce pracy: Trójmiasto (Gdańsk, Żukowo, Lębork).

Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę.

 Stawki netto:

- wozidła 28-30 zł (Cat, Volvo, Komatsu)

 - walce 28-30 zł (Bomag, Wirtgen,Cat)

Zakres obowiązków:

·         Prace przy budowie dróg.

Wymagania:

·         Doświadczenie najlepiej przy budowie dróg,

·         Odpowiednie uprawnienie na sprzęt,

·         Odpowiedzialność i chęć do pracy.

Proponujemy:

·         Zatrudnienie na umowie o pracy, ale pierwsza umowa zlecenia na okres próbny,

·         Praca od pn-pt od 6, oraz co druga sobota.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502 267 530

 lub sms „operator sprzętu Gdańsk”.

Prosimy o CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia na

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Krakowiec - Górki Zachodnie
ID: 913694481