2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Żywiec
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator wózka jezdniowego

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa procesu kompletacji oraz załadunku magazynowego

  • podstawowe prace magazynowe

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • mile widziane uprawnienia UDT

  • samodzielność w działaniu

  • odpowiedzialność

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat na czas określony z możliwością przedłużenia

  • Wynagrodzenie miesięczne uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych uprawnień na strat 4500-4800 zł/brutto + do 10% premii (z UDT) 4300zł/brutto + do 10% premii (bez UDT)

  • Pracę w systemie 3-zmianowym

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Świadczenia socjalne

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do karty sportowej Multisport, blietów do kina, teatru itp.

  • Pomoc bardziej doświadczonych pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 910262341