2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Konstantynów Łódzki
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator wózka kontenerowego typu Reachstacker

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pracę w systemie 2 zmianowym (6-14, 10-18) od poniedziałku do piątku

• Profesjonalną współpracę i wynagrodzenie na czas

• Karta Multisport

Obowiązki:

  • Przeładunki kontenerów przy wykorzystaniu dźwigu mobilnego typu KALMAR

  • Ustawianie i segregacja kontenerów w stosach

  • Sprawdzanie stanu technicznego kontenerów

  • Klasyfikowanie kontenerów do załadunków / napraw

  • Cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji kontenerów na placu

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy z kontenerami

• Uprawnienia na obsługę maszyn do manipulacji kontenerami typu reachstacker

• Chęć związania się z firmą na stałe

• Rzetelne podejście do pracy

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 913650813