2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 27 kwietnia 2024

Operator wózka - praca w niedzielę! 6-14 lub 14-22 ul. Jędrzejowska

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Operator Wózka Widłowego – dodatkowa praca, tylko w niedzielę!

Praca w godzinach 6-14 lub 14-22!

Lokalizacja: Jędrzejowska 45a

 Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

  • opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy

  • dodatek nocny podwyższony do 40%

  • dofinansowanie do obiadów (dwa dania: wersja mięsna i wegetariańska)

  • darmowe dojazdy na terenie Łodzi

  • możliwość awansu

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • umowa o pracę 1/5 etatu

  • strefa relaksu

 Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego

  • przyjęcie i rozlokowywanie towaru w magazynie oraz kompletacja zamówień przy pomocy wózka widłowego typu chwytak

  • kontrola jakości rozładowywanego i kompletowego towaru

  • wsparcie pozostałych procesów w magazynie

  • Od Ciebie oczekujemy:

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego wydanego przez UDT

  • dyspozycyjności do pracy w niedzielę w godzinach 6:00-14:00, 10:00-18:00 lub 15:00-23:00

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań

  • przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w firmie

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 911433376