2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Łęg
Dodane 31 maja 2024

(cz) Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

5 700 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łęg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

 Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego.

W SGP czeka na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca od poniedziałku do piątku, w systemie 2 zmianowym,

  • możliwa praca w weekendy,

  • bonus za polecenie znajomego do pracy,

  • opieka koordynatora.

Zakres zadań:

  • obsługa wózka widłowego,

  • rozładunek i załadunek towaru.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • aktualne uprawnienia UDT,

  • umiejętność obsługo wózka widłowego,

  • doświadczenie zawodowe .

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łęg,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Łęg
ID: 919534537