2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Chocicza Wielka
BENTELER Automotive Poland Sp. z o.o.
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Chocicza Wielka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BENTELER to niemiecka firma o ponad 130 letniej historii. Posiada 170 oddziałów w 38 krajach i zatrudnia około 30.000 pracowników. W Chociczy Wielkiej pod Wrześnią został wybudowany pierwszy zakład BENTELER Automotive w Polsce. W zakładzie montowane są trzy moduły zawieszenia dedykowane do jednego modelu samochodu użytkowego. Współpraca ze światowymi liderami rynku motoryzacyjnego umożliwia rozwój firmy oraz stwarza nowe stanowiska pracy.

Do naszego zakładu w Chociczy Wielkiej koło Wrześni zatrudniamy pracowników na stanowisko:

Operatora wózka widłowego

Zadania:

- rozładunek i załadunek towarów,

- przygotowanie i obsługa wysyłek wyrobów gotowych do klienta,

- dostarczanie towarów na linię produkcyjną,

- przestrzeganie zasad panujących na magazynie,

- obsługa wózka widłowego, skanera oraz drobne prace ręczne, transportowe.

Wymagania:

- uprawnienia UDT oraz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,

- chęć pracy w systemie 3-zmianowym,

- odpowiedzialność, sumienność, punktualność,

- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- dobre zarobki (podstawa plus premia gwarantowana),

- dopłatę do posiłków,

- stabilne, długotrwałe zatrudnienie,

- pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez BENTELER Automotive Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Chociczy Wielkiej 2,62-300 Września, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, iż w każdej chwili mogę poprawić moje dane lub cofnąć zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Lokalizacja

Chocicza Wielka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chocicza Wielka
ID: 641967690