2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rabowice
Dodane Dzisiaj o 11:19

Operator Wózka Widłowego

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rabowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy Operatorów Wózka Widłowego w Rabowicach k/Swarzędza.

Opis stanowiska :

  • komplementacja zamówień oraz praca ze skanerem

  • realizacja przemieszczeń towaru wewnątrz zakładu

  • przygotowanie towarów na potrzeby produkcyjne

  • dbałość o powierzony sprzęt

  • prace porządkowe na magazynie

Oczekiwania wobec kandydatów :

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT

  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Praca 3-zmianowa od poniedziałku do piątku ( umowa o pracę- bez pośredników)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • płatne nadgodziny ( od 1-ej -100%)

  • karnet sportowy multisport z dofinansowaniem

  • dodatkowa premia od 1-go miesiąca

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego na Życie PZU

wynagrodzenie adekwatne do umiejętności , wiedzy i doświadczenia.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Lokalizacja

Rabowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rabowice
ID: 681257936