2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Ciele
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Ciele

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: „BOHAMET” S.A., Ciele 86-005 Białe Błota

Zakres obowiązków:

·        Przygotowanie wózka jezdniowego do pracy.

·        Pobieranie i składowanie ładunków z wykorzystaniem wózka jezdniowego.

·        Wykonywanie załadunku i rozładunku z wykorzystaniem wózka jezdniowego.

·        Zabezpieczanie ładunków podczas transportu i składowania z wykorzystaniem wózka jezdniowego.

·        Zaopatrywanie wózka jezdniowego w paliwo i dobieranie urządzeń scalających ładunki.

·        Współpraca z pracownikami i przełożonymi w czasie realizacji zadań transportowych.

·        Współpraca z pracownikami innych działów zakładu.

·        Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym.

Oczekiwania:

·        mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

·        uprawnienia na wózki widłowe

·        dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym

·        umiejętności manualne

·        staranność i rzetelność w wykonywaniu pracy

·        motywacja do pracy i odpowiedzialność

Oferujemy:

 ·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

·       stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej ukierunkowane

na długofalową współpracę

·       niezbędne narzędzia pracy

·        prywatna opieka medyczna

 Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moim Curriculum Vitae w zakresie i w celach związanych z realizacją procesu rekrutacji BOHAMET S.A. z siedzibą w Cielu zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych " RODO").

Swoje dane osobowe podałem(-am) dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Wyrażam również zgodę na wykorzystanie danych zawartych w moim CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez wyżej wskazanego.

Lokalizacja

Ciele,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciele
ID: 730527222