2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Biskupiec
Iwona Michna
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Biskupiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie

  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego kat. I WJO lub II WJO

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość obsługi wózka widłowego

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowym)

  • Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Eksploatacja wózka widłowego zgodnie z jego przeznaczeniem i zachowaniem zasad BHP

  • Kontrola stanu technicznego sprzętu przed i po wykonaniu pracy

  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń w czystości

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Ciągły rozwój osobisty

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Biskupiec,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Biskupiec
ID: 836834248