2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Czyżowice
BRUK Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

5 000 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czyżowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czujesz niezadowolenie z kierunku, w którym podąża Twoja kariera?

Szukasz solidnego pracodawcy, który zapewni Ci pewne źródło utrzymania?

Chcesz zachowywać równowagę między życiem prywatnym i zawodowym?

I naprawdę ważna jest dla Ciebie przyjazna atmosfera w pracy?

Czekamy zatem na Ciebie!

  • Nasza firma: Nie jest korporacją. Nie ustaje w dążeniu do rozwoju. Stawia sobie ambitne zadania. Dąży do innowacji. Osiąga międzynarodowe sukcesy. Zdobywa prestiżowe nagrody. Jest solidnym i stabilnym pracodawcą. Daje szansę rozwoju. Wyznaje zasadę work-life balance.

  • Nasza brygada: Niezawodna. Niczym najlepszy zespół od dobrych kilku lat występująca w tym samym składzie. Potrzebująca kolejnego świetnego zawodnika. By dzielić się doświadczeniem i realizować ambitne projekty.

  • Nasza wspólna przyszłość: Tak solidna jak nawierzchnia z betonu. Spędzona w życzliwej i przyjaznej atmosferze.

Co zyskasz?

  • Bruk to pewne źródło utrzymania i stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Bruk to gwarancja w 100% uczciwości i przestrzegania prawa pracy

  • Bruk to gwarancja satysfakcjonującego wynagrodzenia i atrakcyjnych dodatków pracowniczych

  • Bruk to gwarancja najnowszych technologii: nowoczesnego środowiska pracy, parku maszynowego i produktów.

Twój zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek towarów,

  • Dostarczenie materiałów na linię produkcyjną,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • Wykonywanie zleconych zadań przez przełożonego,

  • Praca na stanowisku brakarza (kontrola produkcji),

  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

BRUK W PIGUŁCE - TOP 10

1. Firma z wieloletnim stażem o ugruntowanej pozycji.

2. Produkcja elementów z betonu oparta o nowoczesny park maszynowy.

3. Świadomość kierunku rozwoju i zmian: innowacyjność i nowe inwestycje.

4. Legalne i formalne formy zatrudniania/wynagradzania.

5. Wysoki poziom zarobków i benefitów pracowniczych.

6. Stała możliwość zdobywania nowych kompetencji.

7. Rodzinna atmosfera i przyjazne relacje.

8. Niska rotacja.

9. Work-life balance.

10. Coroczne zdobywanie prestiżowych nagród i certyfikatów.

BENEFITY. MAMY. UŻYWAMY.

1. Prywatna opieka medyczna.

2. Dofinansowanie ubezpieczenia na życie.

3. Karta Multisport.

4. Premie świąteczne i uznaniowe.

5. Spotkania integracyjne.

6. Jubileusze.

8. Indywidualne szkolenia.

9. Zakup produktów w preferencyjnych cenach.

10. Pyszna kawa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

  • Uprzejmie informujemy, że nadsyłanych ofert nie zwracamy oraz zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) na stanowisko "Operator wózka widłowego" prowadzonym przez firmę Bruk Sp. z o.o. z siedzibą w Czyżowicach, ul. Nowa 28G, 44-352. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Lokalizacja

Czyżowice,

Śląskie

Śląskie, Czyżowice
ID: 837333843