2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Nowe Miasto Lubawskie
Dodane Dzisiaj o 13:22

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Nowe Miasto Lubawskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma AMAK obecnie prowadzi rekrutacje na stanowiska:

Operator Wózka widłowego

Wymagania:

Uprawnienia UDT

Doświadczenie

Dyspozycyjność

Zaangażowanie w powierzone zadania

Zakres obowiązków:

obsługa produkcji

załadunek i rozładunek ciężarówek

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, pełen etat)

Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia

Miejsce pracy: Nowe Miasto Lubawskie

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Nowe Miasto Lubawskie,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Nowe Miasto Lubawskie
ID: 859495130