2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Myszków
Dodane 03 maja 2024

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Czołowy producent w branży soków, nektarów, napojów

oraz wód mineralnych prowadzi rekrutację na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Myszków, województwo: śląskie

      Obowiązki na stanowisku pracy:

·       załadunek i rozładunek towarów,

·       transport towarów między magazynem a produkcją,

·       praca na terminalach radiowych w celu odpowiedniej identyfikacji towaru,

·       przyjęcie i zwrot opakowań,

·       dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia,

·       dbałość o porządek na magazynie.

      Wymagania stawiane kandydatom:

·       uprawnienia do obsługi wózków widłowych zakończone egzaminem UDT,

·       podstawowa wiedza z zakresu mechaniki wózków widłowych,

·       mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

·       książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

·       umiejętność obsługi komputera,

·       gotowość do pracy w systemie zmianowym,

·       umiejętność pracy w zespole.

       W zamian oferujemy:

·       stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

·       pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

·       możliwość rozwoju i szkoleń,

·       benefity (pakiet socjalny, dofinansowanie karnetów sportowych, dofinansowanie posiłków)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Administratorem danych jest SOKPOL SP. Z O.O. z siedzibą w Myszkowie ul. Kościuszki 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Pełna klauzula dostępna na stronie www.sokpol.pl

Na podaniu prosimy o dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji. (opcjonalnie)

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 861864787