2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łowicz
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Producent wysokiej jakości urządzeń na place zabaw dla dzieci - firma BabyCam/VinciPlay -w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Łowicz

Zakres obowiązków:

  •  wydawanie towarów z magazynu zgodnie z dokumentacją,

  • załadunek i rozładunek towarów,

  • dbanie o jakość, terminowość realizacji zleceń.

 Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT i IWJO,

  • doświadczenie na stanowisku operatora wózka mile widziane,

  • zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • dokładność, systematyczność, uczciwość.

Oferujemy:

  • pracę w systemie dwuzmianowym,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju i awansu,

  • program szkoleń,

  • odzież roboczą,

  • dofinansowanie do karty Mulitsport.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę BabyCam z siedzibą w Regułach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest BabyCam Sp. z o.o.  z siedzibą w Regułach przy ul. Królewskiej 5, 05-816 Michałowice.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 885703280