2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bożenkowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bożenkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Polkor z siedzibą w Bożenkowie specjalizująca się w produkcji podłoży ogrodowych poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowiska:

 Poszukiwany: Operator wózka widłowego

Firma: POLKOR

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która posiada umiejętności oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, a także zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

Obowiązki:

  • Prawidłowa obsługa wózka widłowego zgodnie z instrukcjami producenta oraz zasadami bezpieczeństwa

  • Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z zamówieniami

  • Przenoszenie towarów na terenie magazynu zgodnie z wytycznymi

  • Utrzymywanie porządku i czystości na terenie magazynu

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynności procesów magazynowych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o kontakt , Natalia telefon 5.3.6.3.9.9.1.0.9

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Natalia telefon 5.3.6.3.9.9.1.0.9

Lokalizacja

Bożenkowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bożenkowo
ID: 910249066