2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Jasionka
Dodane 16 kwietnia 2024

operator wózka widłowego

Lokalizacja

Jasionka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

HR for Business Sp. z. o.o. - jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje Kandydata na stanowisko:

Praca w Jasionce. Praca na 2 zmiany: I zmiana od 6:00-14:00 i od 14:00-22:00.

Twój zakres obowiązków

  • operowanie wózkiem widłowym – wymagane uprawnienia

  • rozładunek i załadunek części materiałów

  • transport części i materiałów z hali

  • wywóz odpadów

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

    Wymagania pracodawcy

    • certyfikat UDT

    • sprawność fizyczna i motywacja do pracy

      Oferujemy:

      • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

      • odzież robocza jest zapewniona

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 5.1.0.0.1.1.7.1.4.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Jasionka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasionka
ID: 912189646