2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Krzeszyce
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Krzeszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AM Smart z o.o. do zakładu produkcyjnego w Krzeszycach koło Gorzowa Wielkopolskiego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• obsługa wózka widłowego

• kompletowanie towaru

• załadunek i rozładunek samochodów

• rozmieszczenie towaru w odpowiednich miejscach na magazynie

• wydania materiałów z magazynu zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym

• prowadzenie dokumentacji magazynowej

• dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanego pojazdu

• dbanie o bezpieczeństwo i stosowanie się do podstawowych zasad BHP

Wymagania:

• aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe – warunek konieczny

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• umiejętność pracy w zespole

• dyspozycyjność

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• system premiowy – do 10% premii uznaniowej, po roku pracy do 20%,

• umowę o pracę,

• dopłatę z tytułu dojazdów (do 500zł netto)

• dodatek za 100% obecność,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

• pracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy lub  o kontakt pod numerem telefonu 509 740 238

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AM Smart Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Krzeszyce,

Lubuskie

Lubuskie, Krzeszyce
ID: 913702271