2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Żory
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

5 600 - 8 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy operatora wózka widłowego z aktualnymi uprawnieniami UDT do pracy w zakładzie zlokalizowanym w Żorach.

Wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oczekujemy:

  • samodzielnej realizacji zadań,

  • zaangażowania i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • oraz dbania o należyty stan swojego stanowiska pracy.

Obowiązki;

  • obsługa wózka widłowego (spalinowy czołowy Linde),

  • załadunki, rozładunki

Zapewniamy :

  • stawkę za godzinę pracy 32 zł brutto ( dla studentów brutto = netto )

  • pracę w systemie 3 zmianowym - od poniedziałku do piątku

  • pracujące weekendy-dla chętnych

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych +20 %

  • dodatek za prace w soboty + 50 %

  • dodatek za prace w niedziele i święta + 100 %

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace

  • pełny ZUS + opcja ubezpieczenia członków rodziny i płatnego chorobowego

Zadzwoń by dowiedzieć się więcej! 8-8-0-5-4-5-7-1-7 w godz. 8:00-16:00 lub napisz SMS: " UDT" a skontaktujemy się z Tobą!

Pozdrawiamy,

Zespół ES Poland

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 913642256