2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rzezawa
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzezawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Arcom Sp. z o.o. istnieje na rynku od 25 lat i specjalizuje się w obróbce metali. Zajmujemy się produkcją mobilnych rozwiązań do składowania i transportu szerokiego asortymentu towarów takich jak: opony i felgi, butle z gazami, motocykle i quady itp. Działamy na 5 kontynentach w 60 krajach.

Naszym głównym atutem jest nowoczesny park maszynowy oraz doświadczony i zaangażowany ZESPÓŁ.

Zatrudniamy ponad 150 osób i nie zwalniamy tempa, dlatego też - może to właśnie TY zainteresujesz się jedną z naszych ofert i dołączysz do Zespołu Arcom

Zakres obowiązków:

  • składowanie i transport wytworzonych półfabrykatów, półproduktów na wyznaczone magazyny /produkty niespaletyzowane zgodnie z wewnętrznymi procedurami/

  • załadunek wyrobów gotowych, rozładunki dostaw

  • dbanie o porządek na hali i na placu

  • kontrola nad obiegiem dokumentów magazynowych

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT /wymagane/

  • obsługi wózka z bocznym załadunkiem oraz doświadczenie w wysokim składowaniu będzie dodatkowym atutem

  • min. roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • doświadczenie w transporcie i składowaniu produktów niespaletyzowanych

  •  komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  •  rzetelność i dokładność

Oferujemy:

  • umowa o pracę, pełny etat

  • pracę w systemie zmianowym / 3 zmianowym /

  •  dodatkowe benefity dla pracowników /m.in. ubezpieczenie grupowe, kartę multisport/

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia od 5.000 zł brutto

Administratorem danych jest Arcom Sp. z o.o. z siedzibą w Rzezawie 32-765, ul. Brzeska 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzezawa,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Rzezawa
ID: 906462499