2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Kraśnik
Dodane 21 maja 2024

Operator wózka widłowego - AKPOL Recykling sp. z o.o.

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)

Opis

OPIS

Firma Akpol Recykling sp. z o.o. z siedzibą w Rzeczycy Ziemiańskiej aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Poszukujemy młodych, silnych panów do pracy na magazynie wyrobów gotowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • warunek konieczny: posiadania uprawnień UDT na wózki widłowe kat. I lub II;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;

  • dobrej organizacji pracy, w tym umiejętność pracy pod presją czasu;

  • sprawności fizycznej manualnej, zaradności.

Zakres obowiązków:

  • rozładunek towarów, załadunek odpadu;

  • dbanie o porządek na placu załadunku i dostaw;

  • obsługa wózka widłowego;

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • szkolenie wdrażające;

  • jeden ciepły posiłek na zmianę w okresie zimowym

  • bezpłatny dojazdy do/z miejsca pracy (z Kraśnika, Węglina i Wolicy)

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia społecznego Warta;

  • rozwój osobisty i zawodowy;

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez pracodawcę.

*Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 813273323