2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sobienki
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego - Jakmet Sp. z.o.o. (Sobienki koło Osiecka)

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sobienki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego i wózków paletowych

  • Relokacja palet, koszy siatkowych, pojemników transportowych wewnątrz oraz na zewnątrz hal przemysłowych zgodnie z planem produkcyjnym

  • Prace pomocnicze przy obsłudze prostych urządzeń produkcyjnych

  • Dbanie o porządek wewnątrz hal produkcyjnych

  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT,

  • Bezkonfliktowość,

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Mile widziane

    • doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatnie do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę i pełny etat,

  • 3 miesięczny okres próbny, kolejna umowa na czas określony z możliwością pracy na na czas nieokreślony

  • Praca na dwie zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00

  • Zapewniamy ubrania robocze

  • Przeszkolenie BHP

  • Wdrożenie do pracy w naszej siedzibie i wsparcie przełożonego,

  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się uznaniem klientów za terminowość i jakość oferowanych produktów.

Benefity

  • ubezpieczenie grupowe na życie w PZU

    JAKMET Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów elektrycznych takich jak obudowy czy rozdzielnice. Wykonujemy także specjalistyczne obudowy dla przemysłu, które spełniają nawet najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Na rynku działamy już 1989 roku, dzięki temu dysponujemy bogatym doświadczeniem i wysoko wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą. Wciąż poszerzamy i ulepszamy nasz asortyment, by zapewnić klientom jak najlepsze produkty. Gwarancją tego jest również posiadany przez nas system zarządzania jakością ISO 9001.

siedziba: Sobienki 30, 08-445 Osieck

jakmet.com.pl

Lokalizacja

Sobienki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sobienki
ID: 905946152