2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Kleszczów
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego - Kleszczów

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejscowość: Kleszczów (koło Gliwic)

Wymagania:

·       Uprawnienia UDT

·       Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Zakres obowiązków:

·       Prace magazynowe

·       Załadunek, rozładunek, kompletacja zamówień

Oferujemy:

·       Umowa o pracę

·       Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia

·       230zł brutto premia za dojazdy

· 400zł brutto premia

·       Zmiany nocne dodatkowo płatne

·       Praca w soboty i niedziele dodatkowo płatne – 100%

·       System pracy: 3 zmiany po 8h

Administratorem podanych przez  Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o.  z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

Lokalizacja

Kleszczów,

Śląskie

Śląskie, Kleszczów
ID: 890872761