2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Żary
Ideal Grupa
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca dla operatora wózka widłowego/ Niemcy /Od zaraz/ Zakwaterowanie

Wynagrodzenie

11 200 - 13 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Operator Wózka Widłowego w branży meblowej

 Lokalizacja: Okolice Kassel

Wynagrodzenie: 2 600- 3 100 euro brutto miesięcznie

  Zadania:

  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą

  • uprawnienia na wózki minimum II WJO

Oferujemy:

  • 15 euro brutto/ h stawka dzienna+ 25% za pracę w godzinach nocnych

  • Zapewniamy zakwaterowanie

  • Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec

  • Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec

  • Wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia miesiąca

  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe

  • Opiekę medyczną Luxmed

  • Możliwość zaliczek

  • płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza

Dodatkowo:

  • 100EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy

  • 100EUR brutto za pełnienie funkcji kierowcy firmowego busa

  • 200 EUR brutto premii półrocznej ( Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 912373428