2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Lędziny
  6. Prace magazynowe - Blich
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego, magazyn przerzutowy - ok. 5500 brutto

Wynagrodzenie

4 950 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lędziny, Blich

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

PRACA ODBYWA SIĘ WYŁĄCZNIE NA NOWYM MAGAZYNIE PRZERZUTOWYM, ROZŁADUNEK I ZAŁADUNEK SAMOCHODÓW

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka czołowego i jednopaletowego

  • Realizacja procesu przyjęcia oraz wysyłki towarów

  • Rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej

  • Realizacja codziennych zadań magazynowych

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Posiadasz aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)

  • Mile widziane, ale nie wymagane - doświadczenie w pracy na magazynie

  • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej

  • Chcesz się rozwijać i nabywać nowych umiejętności

Oferujemy:

  • System pracy: 3 zmiany od poniedziałku do piątku

  • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie stawiającej na jakość i życzliwość w biznesie

  • Odpowiedzialną pracę w ramach nowoczesnej organizacji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę agencyjną z gwarancją przejścia pod zakład

  • Zarobki w widełkach od 4940 do 5700 brutto:

    • Stawka zasadnicza - 4242 zł brutto

    • Premia motywacyjna - 450 zł brutto

    • Dodatek stanowiskowy - 300 zł brutto

    • Premia frekwencyjna - 1 raz na kwartał - 800-1000 zł brutto

    • Dodatek do pracy w godzinach nocnych (22.00-06.00)

    • Sobota, niedziela - dodatek 100% stawki podstawowej

    • Dodatek za pracę w niedzielę - 50 zł brutto, a w święta - 100 zł brutto poza stawką

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne

  • Paczki świąteczne dla pracowników i dzieci

  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

Gwarancja możliwości przejścia pod zakład po 8 miesiącach.

Wysyłając CV akceptuje się poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Negotrust Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kukułek 41, 41-200 Sosnowiec w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym. Aplikacje prosimy wysyłać poprzez serwis OLX. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Lędziny, Blich
ID: 910239117