2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Niepruszewo
Dasko Polska
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier / operator wózka widłowego

Lokalizacja

Niepruszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu w magazynie - Mroźni składowej w Niepruszewie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego /

Twój zakres obowiązków:

·        Obsługa wózka widłowego - również wysokiego składowania (poziom regałów 5-6);

·        Obsługa procesu przyjęcia towarów - rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

·        Kontrola stanów magazynowych;

·        Praca ze skanerem i przy komputerze;

·        Uczestnictwo w procesie inwentaryzacji towaru.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

·        Odzież roboczą dostosowaną do panujących w mroźni warunków,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie i premia świąteczna;

·        Dofinansowanie dojazdów do pracy;

·        prywatną opiekę medyczną LUXMED

Nasze wymagania:

·        Doświadczenie w pracy na wózku widłowym (mile widziany umiejętność obsługi reachtruck)

·        Posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych;

·        Aktualne badania sanitarno -epidemiologiczne;

·    Chęć do pracy w systemie 3 zmianowym.

Jeśli masz doświadczenie w pracy na magazynie, nie posiadasz uprawnień a chcesz je zrobić, to ta oferta również może być dla Ciebie! Zapraszamy! Dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Niepruszewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Niepruszewo
ID: 799064673