2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Krzyki
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego/Magazynier

Wynagrodzenie

6 450 - 6 650 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Szukamy Operatora wózka widłowego - miejsce pracy - Kąty Wrocławskie !

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (5850zł brutto przez pierwsze 3 miesiące, następnie 6050zł brutto),

  • dodatek paliwowy ( 10 km - 300 zł, 30 km - 790 zł, ponad 50 km -1240 zł itd),

  • premia produkcyjna do 600zł brutto),

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną,

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Opis stanowiska:

  • Jazda wózkiem elektrycznym bocznym i czołowym (m.in. ściąganie palet z regałów z wys. 8-10m),

  • Przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z dokumentacją produkcyjną oraz wysyłkową,

  • Rozładunek i załadunek transportu,

  • Rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki,

  • Proste prace magazynowe,

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT (wysokie składowanie),

  • Mile widziane min. roczne doświadczenie

  • Możliwość przyuczenia do opisanych obowiązków,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • Punktualność,

  • Dyspozycyjność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Skrupulatność,

  • Chęć dalszego rozwoju i ciągłego doskonalenia się,

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 914448572