2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kęty
Izabela Jurek
Dodane 21 maja 2024

Operator wózka widłowego / Magazynier

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowiska magazynowe

Wiele miejsc pracy!

Zadania:

  • Prace magazynowe

Oczekiwania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT

  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna + premia za frekwencję

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Premie świąteczne i paczki dla dzieci pracowników

  • Pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Zapraszamy do przesłania aplikacji CV poprzez przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 915470714