2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Głogów
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator wozka widlowego, Niemcy, blisko granicy

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

PUR Montage-Dienstleistungs GmbH na rynku niemieckim działa od ponad 30 lat. Zatrudniamy spawaczy/ślusarzy/lakierników/monterów w branży metalurgicznej. Jesteśmy otwarci, elastyczni ale działamy według określonych reguł. Długoletnie doświadczenie, wyrobiona opinia u klientów - zaufanie, bezpośredni kontakt z mistrzami produkcji/spawalnikami pozwala nam na długotrwałe zatrudnienie.

Fachowość zarówno w biurze jak i na produkcji, lojalność - na tym nam zależy!

Stanowisko: Operator wozkow widlowych

Lokalizacje: okolice Gery

OPIS STANOWISKA:

  • Zaladunek i rozladunek ciezarowek z towarem

  • W zależności od aktualnego zapotrzebowania praca w transporcie wew. na tzw. amajzach

  • Praca na hali produkcyjnej od pn. do pt. na 3 zmiany lub w systemie 4-brygadowym

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsludzie frontowych wozkow widlowych

  • Kurs na wózki widłowe (polski lub niemiecki)

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Własne auto na wyjazd

  • Znajomosc jezyka niemieckiego umozliwiajaca porozumienie sie w miejscu pracy (warunek konieczny)

OFERUJEMY:

  • Stawki uzależnione od systemu pracy: 2100 - 2300 € netto/mies (na I kl. podatkowej)

  • Niemiecka umowa o pracę na pełen etat na czas nieokreślony

  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pensjonatach (najczęściej od 5 do 15km od miejsca pracy)

  • Odzież i buty robocze po stronie pracodawcy

  • Do 30 dni płatnego urlopu

  • Możliwość pobierania zaliczek

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 831152945