2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Rawa Mazowiecka
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego (nowoczesny magazyn VNA + szkolenia)

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Spółka Partners  w związku z rozbudową nowoczesnego magazynu VNA w Rawie Mazowieckiej poszukuje:

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

• Obsługa wózka systemowego LINDE VNA K Series

• Obsługa magazynu wysokiego składu

• Praca z terminalem systemu WMS

• Utrzymywanie porządku w magazynie

Oczekiwania wobec kandydata:

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

• Umiejętność sprawnego operowania wózkiem widłowym

• Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania

• Komunikatywność i umiejętność współpracy

• Systematyczność i rzetelność w realizacji obowiązków

• Motywacja, dokładność, rzetelność, uczciwość, pracowitość

• Utrzymywanie standardów BHP

Oferujemy pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie i umowę o pracę na pełen etat.

Przeprowadzamy szkolenia UDT i organizujemy egzamin na wózki systemowe.

Obowiązek informacyjny:

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, że:

1.     Administratorem Twoich danych osobowych jest: Partners Sp. z o.o. (dawniej Partners Polska Sp. z o.o. Sp. k.) z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Łopuszańska 84, 02-232 Warszawa, KRS: 0001006995, NIP: 9521394590, adres e-mail: oferta [a] partnerspol.pl

2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail: IOD [a] partnerspol.pl

3. Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w celu:

a) przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego na oferowane stanowisko pracy — na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO (niezbędność do zawarcia i wykonania umowy) i art. 6 ust. 1 lit. c RODO (niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego przez Administratora) oraz art. 221 § 1 k.p. — w odniesieniu do danych osobowych żądanych przez Spółkę jako pracodawcę; art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda) lub art. 9 ust. 2 lit. a RODO (zgoda) oraz art. 221a § 1 k.p. i art. 221b § 1 k.p. — w odniesieniu do danych osobowych przekazywanych przez kandydata dobrowolnie i z własnej inicjatywy;

b) przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych na stanowiska oferowane przez Spółkę —  na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda) oraz ewentualnie art. 9 ust. 2 lit. a RODO (zgoda) oraz art. 221a § 1 k.p. i art. 221b § 1 k.p.;

c) przechowywania CV na potrzeby przyszłych procesów na stanowiska oferowane przez Spółkę —  na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda) oraz ewentualnie art. 9 ust. 2 lit. a RODO (zgoda) oraz art. 221a § 1 k.p. i art. 221b § 1 k.p.;

d) wypełnienia obowiązków z zakresu ochrony danych osobowych, np. w zakresie zapewnienia rozliczalności — art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes Administratora) oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO (niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego przez Administratora); prawnie uzasadnionym interesem Spółki jest posiadanie wiedzy na temat osób, które np. zgłosiły sprzeciw wobec przetwarzania ich danych osobowych;

4. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę, przy czym wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

5. Podanie wszystkich danych osobowych zawsze jest dobrowolne, jednak podanie takich danych, jak: imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe, a w odniesieniu do stanowisk, gdzie jest to wymagane: wykształcenie; kwalifikacje; przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym (bez tych danych nie jest możliwe wzięcie udziału w rekrutacji). Podanie jakichkolwiek innych danych niż wymienione zależy od Twojego uznania, ponieważ ich nie wymagamy;

6. Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania;

7. Twoje dane osobowe mogą zostać ujawnione dostawcom oprogramowania, z którego korzystamy np. Microsoft, dostawcom usług rekrutacyjnych; oprócz tego możemy zostać zobowiązani, np. na podstawie przepisu prawa, do udostępnienia Twoich danych osobowych podmiotom prywatnym lub publicznym;

8. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

9. Twoje dane osobowe będą przechowywane

·      do czasu zakończenia procesu rekrutacji — w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego;

·      przez okres 2 lat — w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, po wyrażeniu zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych;

·      do czasu skutecznego wniesienia sprzeciwu lub osiągnięcia celu przetwarzania — w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora Danych Osobowych;

10. Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;

11. Posiadasz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Jeśli chcesz wyrazić zgodę na udział przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie w CV  oświadczenia:

Wyrażam zgodę na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 868268393