2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
Dodane 29 maja 2024

Pracownik magazynu z UDT lub prawo jazdy kat. B | od zaraz | Rzeszów

Wynagrodzenie

4 600 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla klienta zajmującego się usługami logistycznymi poszukujemy:

Pracownika hali z UDT

Miejsce pracy: Rzeszów

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład

  • wynagrodzenie 4600 zł brutto

  • premie do 12 % (maksymalna stawka 600 zł brutto)

  • pracę w systemie 3 zmianowym po 8 godzin

  • praca od zaraz

  • szybkie zatrudnienie

Zadania:

  • załadunek i rozładunek przesyłek z pojazdów

  • transportowanie i sortowanie przesyłek na właściwe pola relacyjne

  • sporządzanie protokołów na wszystkie ujawnione nieprawidłowości

  • sporządzanie inwentaryzacji stanów magazynowych

  • przeprowadzanie okresowych kontroli przesyłek pod względem zgodności parametrów

  • dbanie o wysoką jakość procesów operacyjnych

  • wykonywanie pracy zgodnie z wymogami Regulaminu Pracy, przepisów BHP, HACCP, ADR i Gospodarki Odpadami

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy (potwierdzony pozytywnym wynikiem egzaminu przez komisję UDT ) + lub prawo jazdy kategorii "B" ( umożliwiające jazdę na wózkach unoszących )

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • znajomość obsługi komputera - mile widziana

  • punktualność

  • zaangażowanie

  • odpowiedzialność

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918413888