2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Bolesławiec
Alicja Steć-Bogucka
Dodane 26 kwietnia 2024

operator wózka widłowego / tylko 2 zmiany / Osła

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy operatorów r wózka widłowego w miejscowości Osła, gm. Gromadka, strefa ekonomiczna w Krzywej. Praca w renomowanej, niemieckiej firmie. Po 6 miesiącach możliwość bezpośredniego zatrudnienia.

oferujemy

  • wynagrodzenie - 4500 - 4800 brutto/m-c + premia uznaniowa
  • pracę na 2 zmiany
  • umowę o pracę tymczasową (umowa o pracę na czas określony, odprowadzamy wszystkie składki ZUS i podatki, umowa liczy się m.in. do emerytury),
  • po okresie 6 mies. możliwość zawarcia bezpośredniej umowy
  • liczne benefity: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne w atrakcyjnej cenie + zniżki nawet 50% na zakupy w wybranych sklepach + karta sportowa + ubezpieczenie na życie

zadania

  • obsługa wózka widłowego,
  • załadunek oraz rozładunek towaru

oczekujemy

  • urawnień UDT na wózki widłowe
  • min. roczne doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 909686106