2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Koluszki
Starmeat Sp. z o.o.
Dodane 13 maja 2024

Operator wózka widłowego/Pracownik gospodarczy- STARMEAT

Wynagrodzenie

6 100 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma w Koluszkach zatrudni do pracy na stanowisko: Operator wózka widłowego/Pracownik gospodarczy

Zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru zgodnie z ustalonymi procedurami w systemie dwuzmianowym,

  • rozładunek, segregacja i naprawa palet,

  • udział w inwentaryzacjach,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy,

  • prace porządkowe,

  • utrzymywanie czystości terenu wokół firmy.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w operowaniu wózkiem widłowym

  • dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00; 14.00-22.00

  • pozytywnego nastawienia do pracy

  • chęci długotrwałej współpracy

Wymagania:

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

  • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie z atrakcyjnymi warunkami wynagrodzenia, umowę o pracę

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej.

Zainteresowane osoby mogą wysłać CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy lub złożyć osobiście w oddziale firmy w Koluszkach, ul. Zielona 18.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 663165617