2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Gronowo Górne
Dodane 10 kwietnia 2024

operator wózka widłowego (pracownik magazynu)

Lokalizacja

Gronowo Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ML SP. z o.o. (właściciel marek ML Polyolefins oraz STELLA GREEN) z siedzibą w Gronowie Górnym k/Elbląga poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

(PRACOWNIK MAGAZYNU)

Miejsce pracy: Gronowo Górne (obok Elbląga)

O firmie:

ML Polyolefins jest największym producentem granulatów PP w Europie Środkowo-Wschodniej. Od ponad 20 lat zajmujemy się gospodarką odpadami z tworzyw sztucznych oraz specjalizujemy się w produkcji recyklatów PP, o wysokojakościowych parametrach technicznych. Jesteśmy rozwijającym się zespołem, dlatego poszukujemy nowych pracowników do długofalowej współpracy.

 Jakich kandydatów szukamy:

  • rzetelnych, potrafiących pracować zespołowo,

  • z bardzo dobrą organizacją pracy własnej,

  • odpowiedzialnych i sumiennych,

  • posiadających UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY UDT,

  • doświadczenie zdobędziesz u nas (jeżeli już masz, to też mile widziane)

Co oferujemy?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - (3222 netto + premia),

  • praca w systemie jednozmianowym w godzinach 7.00 – 15.00 lub 9.00 – 17.00,

  • przejrzysta struktura wynagrodzenia oraz system premiowy ,

  • program rekomendacji pracownika – (Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym – otrzymasz gratyfikację),

  • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy,

  • pakiet benefitów – (program ubezpieczenia grupowego, owocowe wtorki, spotkania integracyjne),

  • zapewniamy szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy

 Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

  • rutynowe zadania w zakresie prac operatora wózka widłowego,

  • przygotowywanie towaru do załadunku i wysyłki wg zamówień klientów,

  • rozładunek dostaw,

  • prace porządkowe na terenie zakładu,

  • przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i 5S zgodnie ze standardami firmy,

  • dbanie o powierzone mienie i porządek na stanowisku pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowa 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922)".

Informujemy, że Administratorem danych jest ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowej 7.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Gronowo Górne,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Gronowo Górne
ID: 910760055