2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Małopole
Żabka Polska Sp. z o.o
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego (sekcja Mroźni)

Lokalizacja

Małopole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Do naszego Centrum logistycznego w Małopolu poszukujemy pracowników na stanowisko Operator Wózka Widłowego w sekcji Mroźni

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania typu Reach Truck

  • transport towaru w obszarze magazynu

  • uzupełnianie miejsc zbiórki w procesie konfekcjonowania, uwzględniając zasadę fifo-fefo

  • obsługa skanera

  • udział w inwentaryzacji towaru

  • kontrola stanów magazynowych

  • praca w systemie III zmianowym

  • praca w warunkach chłodniczo-mroźniczych

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT kat. II WJO lub I WJO

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych

  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (tydzień pracy rozpoczyna się: II i III zmiana w niedzielę, I zmiana - w poniedziałek).

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy i premii

  • dodatek z tytułu pracy w niższych temperaturach

  • co roku podwyżka wynagrodzenia

  • umowa o pracę bez okresu próbnego

  • dodatek transportowy

  • nieodpłatne posiłki regeneracyjne (obiady pracownicze)

  • paczki świąteczne na Boże Narodzenie i inne benefity i dofinansowania

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Małopole,

Mazowieckie

Mazowieckie, Małopole
ID: 894811715