2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Krępice
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego - Skład Budowlany Krępice

Wynagrodzenie

4 400 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krępice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do pracy w Składzie Budowlanym Magazyniera -operatora wózka widłowego spalinowego do pracy na pełen etat.

Gwarantujemy umowę o pracę po okresie próbnym.

Praca na dwie zmiany 6-14 lub 10-18, bez weekendów.

Praca w małym, dobrze zorganizowanym zespole.

Podstawa 4 400 brutto.

Do wypłaty możliwość otrzymania premii uznaniowej w wysokości 800zł brutto.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie towaru zgodnie z zamówieniami

  • Załadunek

  • Rozładunek

  • podstawowe dokumenty magazynowe (WZ, PZ)

  • aktywny udział w inwentaryzacjach magazynu

Praca od zaraz, po uprzednim zweryfikowaniu na miejscu umiejętności obsługi wózka widłowego.

Informacje dotyczące przetwarzania danych kandydatów do pracy

  • Administrator danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest MGI Skład Budowlany Krępice sp. z o.o. z siedzibą w Krępice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000828666.

  • Cel oraz podstawa prawna przetwarzania

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby ocenić Twoje kwalifikacje zawodowe do pracy na stanowisku, na które aplikujesz.

Lokalizacja

Krępice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krępice
ID: 685681952