2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Rataje
Jagoda Kozłowska
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego > stabilne zatrudnienie > bezpłatny transport

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Praca w znanej firmie tytoniowej, od zaraz! Nowoczesny magazyn! Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe doświadczenie zawodowe? Zgłoś się do nas już dziś! Czeka na Ciebie praca w znanej i cenionej organizacji, która dba o swoich pracowników!

Miejsce pracy: Jankowice (bezpłatny transport z Poznania, Szamotuł, Kościana)

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - opłacone wszystkie składki, płatny urlop, chorobowe itp.,
  • podstawę wynagrodzenia 5000 zł brutto plus dodatki (wysoki dodatek nocny, dodatek do wyżywienia, dodatek do ewentualnych dni weekendowych),
  • bezpłatny dojazd z Poznania, Kościana, Szamotuł,
  • możliwość skorzystania z karty sportowej, pakietu opieki medycznej
  • pracę w systemie równoważnym po 12h: 6:00-18:00 i 18:00-6:00 lub 3-zmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.

zadania

  • praca wózkiem widłowym na produkcji,
  • ręczny załadunek/rozładunek,
  • dostarczanie materiałów do maszyn produkcyjnych,
  • prace na linii produkcyjnej (uzupełnianie materiałów)

oczekujemy

  • nie musisz posiadać praktyki na wózku, ale oczekujemy od Ciebie posiadania uprawnień UDT,
  • gotowości do pracy w systemie równoważnym po 12h lub 3-zmianowym,
  • chęci do podjęcia pracy na dłużej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 909472582