2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Magda HR SIGMA
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego - Tereny przemysłowe

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do Nas! Praca na Produkcji bez Doświadczenia w Nowoczesnym Zakładzie w Tychach!

Czy szukasz nowej ścieżki zawodowej, a może dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową? Jesteś gotów na wyzwania, pełen energii i chętny do nauki? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Skontaktuj się z nami, a gwarantujemy szybką odpowiedź!

Wakat na magazynie czeka na Ciebie już teraz!

Miejsce Pracy: Tychy

Miejsce pracy: Tychy - Tereny przemysłowe

Zadania:

  • Przewóz komponentów z wykorzystaniem wózka widłowego niskiego składowania,

  • Obsługa programów magazynowych,

  • Opieka nad magazynem,

  • Współpraca z kierownikami i brygadzistami na produkcji.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B ,

  • uprawnienia UDT,

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera,

  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany , 4bop,

  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność,

  • Gotowość do nadgodzin - dodatkowo płatne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową - możesz zacząć od zaraz!

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju zawodowego,

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i pozytywną atmosferę.

Jeśli szukasz pracy a nasza oferta wpadła Ci w oko, skontaktuj się z nami za pośrednictwem portalu OLX i wyślij swoje CV

Czekamy na Ciebie!

Jeżeli chcesz się coś więcej dowiedzieć o naszej firmie odwiedź naszego facebooka facebook.com/hrsigma1

Klauzula RODO:

Agencja HR SIGMA jest wpisana od 2013 roku do Krajowego Rejestru Agencji zatrudnienia pod numerem 9591.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 770533951