2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Ruda Śląska
Patrycja Bednarek
Dodane Dzisiaj o 11:17

Operator wózka widłowego UDT- praca na dwie zmiany, atrakcyjne premie

Wynagrodzenie

4 600 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy na stanowisku operatora wózka widłowego? Mamy dla Ciebie ofertę dla firmy będącej liderem rozwiązań z zakresu dostaw systemów sprężania i geotechnicznych - poszukujemy Operatorów wózków widłowych i suwnic (wymagane uprawnienia UDT)!

oferujemy

  • wynagrodzenie od 4600 zł brutto
  • premie do 1000 zł brutto!
  • 2 zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • umowę o pracę tymczasową (pełny etat) z pełnym oskładkowaniem,
  • możliwością zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy,
  • pełne przeszkolenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń dodatkowych w tym: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie pracownicze.

zadania

  • Wyładunek, załadunek oraz przyjmowanie dostaw do magazynu,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej.

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 2 zmian,
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic,
  • uprawnienia UDT wózek widłowy - konieczne.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 912921954